oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » KitchenDraw 6.0

KitchenDraw 6.0

» Nazwa KitchenDraw 6.0
» Rozmiar 15.7 Mb
» Licencja Shareware
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista/7
» Producent Bernard & Philippe Laudrin
» Pobrań 216

Pobierz

KitchenDraw to jeden z najpopularniejszych, profesjonalnych programów służących do projektowania i kosztorysowania kuchni i łazienek, a po instalacji dodatkowych bibliotek także innych pomieszczeń.

KitchenDraw jest narzędziem wykorzystywanym przez wielu specjalistów w branży - m.in. studia mebli kuchennych i firmy tworzące meble na tzw. "wymiar". Z racji swojego przeznaczenia, program jest trudniejszy w obsłudze niż udostępniane bezpłatnie przez niektórych producentów mebli, bezpłatne programy do samodzielnej aranżacji wnętrz - oferuje bowiem dużo bardziej rozbudowaną funkcjonalność. Możliwości KitchenDraw nie ograniczą się jedynie do aranżacji przestrzeni ale również do przygotowywania kompletnej dokumentacji projektowej (plany, rzuty, wizualizacje fotorealistyczne), a także dokumentacji handlowej (kosztorysy, zamówienia).
Uwaga!
W polskich wersjach językowych systemu Windows, program powinien automatycznie uruchomić z polskojęzycznym interfejsem językowym.
Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność przez pierwsze 30 godzin pracy. Po tym czasie niektóre funkcje programu są niedostępne.
Dodatkowe informacje, biblioteki, przykładowe wizualizacje, a także informacje na temat cen można uzyskać na stronie polskiego dystrybutora programu - firmy 3F Vision.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: adobe, Mafia, mafia 2, mafia 2, mafia 2, Revo Uninstaller, winzip, winzip, winzip, MAFIA 2, mafia 2, Red alert 3, Command Conquer Red Alert 3, opera, FlightGear, command conquer, psp, mafia 2, quake, wiedżmin, Diablo, postal, the punisher, colin, command & conquer, programy do ściągania, programy do zdjęć