oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » Narzędzia » Diagnostyka i testy
3DMark Vantage 1.1.0

3DMark Vantage 1.1.0

Shareware / 348MB / 305 pobrań

W najnowszej wersji aplikacja przeznaczona jest do pracy wraz z systemem Windows Vista, oferuje użytkownikowi dwa rodzaje testów - sprawdzające wydajność kart graficznych oraz procesora. Program posiada wysokie wymagania sprzętowe: 256 megabajtów pamięci karty graficznej, 1 Gb RAM, procesor obsługujący SSE2 oraz zainstalowaną bibliotekę DirectX 10.

CPU-Z 1.61.5

CPU-Z 1.61.5

Freeware / 4.7MB / 475 pobrań

Bezpłatny program do szczegółowej identyfikacji zainstalowanego w komputerze modelu procesora, płyty głównej, chipsetu oraz pamięci.

CPU-Z wyświetla informacje o modelu i nazwie procesora (wraz z nazwą kodową), rodzaju złącza, technologii wykonania, napięciu, wewnętrznej i zewnętrznej prędkości taktowania, mnożniku, wsparciu dla instrukcji multimedialnych, a także o dokładne dane na temat pamięci podręcznej...

DVD Identifier 5.2.0

DVD Identifier 5.2.0

Freeware / 1MB / 279 pobrań

Bezpłatny program służący do identyfikacji typu aktualnie umieszczonego w napędzie nośnika DVD lub Blu-Ray, a także wyświetlania szczegółowych informacji na jego temat.

Wśród szczegółowych informacji jakie można uzyskać przy pomocy programu są m.in. faktyczny wytwórca nośnika, informacje produkcyjne, pojemność czystego nośnika, możliwe prędkości zapisu.

DVD Identifier obsługuje wszystkie...

Everest Ultimate Edition 5.5

Everest Ultimate Edition 5.5

Trial / 9.5MB / 920 pobrań

Program Everest Ultimate jest najlepszym na rynku narzędziem do testowania parametrów komputera.
Aplikacja jest niezwykle rozbudowana i posiada wiele przydatnych opcji służacych analizie możliwości danego komputera.

Fraps 3.5.99

Fraps 3.5.99

Freeware / 2.2MB / 462 pobrań

Fraps to jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo z gier — od 1 do 120 fps, w rozdzielczości do 2560x1600, zarówno korzystających z DirectX, jak i OpenGL.

Aplikacja wykorzystywana jest również często do mierzenia wydajności gier na stworzonych platformach sprzętowych, dzięki wyświetlaniu liczby wyświetlanych klatek na sekundę. Program monitoruje liczbę...

Fresh Diagnose 8.66

Fresh Diagnose 8.66

Freeware / 2.1MB / 538 pobrań

Fresh Diagnose jest programem służącym do testowania możliwości twojego komputera pod kątem oprogramowania jak i możliwości sprzętu. Program pozwala na testowanie płyty głównej, magistral PCI i AGP, myszy, klawiatury, drukarki, procesora, rejestru Windows czy parametrów sieci, z której właśnie korzystamy. Jego zaletą jest niezwykle łatwa wręcz intuicyjna obsługa. Wykonywane testy mogą być porównywane z innymi systemami.

HDD Health 4.2.0.112

HDD Health 4.2.0.112

Freeware / 4.0MB / 401 pobrań

HDD Heatlh to darmowy program służący do testowania i monitorowania pracy dysków twardych.
Aplikacja w najnowszej wersji 2.1.159 obsługuje technologię S.M.A.R.T. właściwą najnowszym modelom dysków twardych. HDD Health na bierząco monitoruje pracę wybranych urzadzeń co pozwala zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom. Program na bierząco inofrmuje również o temperaturze dysków.

Ostanio wyszukiwane pliki: el dorado, mafia, Romance, Warlords Battlecry, adobe, Mafia, mafia 2, mafia 2, mafia 2, Revo Uninstaller, winzip, winzip, winzip, MAFIA 2, mafia 2, Red alert 3, Command Conquer Red Alert 3, opera, FlightGear, command conquer, psp, mafia 2, quake, wiedżmin, Diablo, programy do ściągania, programy do zdjęć