oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » BitLord 2.2.1

BitLord 2.2.1

» Nazwa BitLord 2.2.1
» Rozmiar 0 kB
» Licencja Freeware
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista
» Producent
» Pobrań 3006

Pobierz

SPOLSZCZENIE DO PROGRAMU BITLORD

BitLord jest darmowym programem do wymiany plików w sieci P2P. Z jego pomocą można wymieniać się plikami z innymi użytkownikami sieci. BitLord nie wymaga rejestracji ani skomplikowanej wiedzy komputerowej.

Jak zacząć pracę z programem BitLord?
(Przewodnik dla początkujących).

Z chwilą zainstalowania BitLord jest gotowy do pracy. Otwierając okno główne programu widzimy pasek BitTorrent Serach. Wpisując tu nazwę żądanego pliku zostajemy przeniesieni do okna „Internet” gdzie ukazują się nam wyniki wyszukiwania Google zawierające listę szukanych plików z różnych stron zawierających pliki torrent. Okno to działa jak przeglądarka a więc klękając na link zostajemy przeniesieni na stronę z torrentami i tam wybieramy plik torrent. Klękając na „Download torrent” otwiera się okno dialogowe, w którym wybieramy opcję „Otwórz”. Następnie ukazuje się okno, w którym możemy wybrać folder docelowy ściąganego pliku (domyślnie ustawiony jest folder programu BitLord). Zakończeniem jest potwierdzenie operacji kliknięciem „OK” – plik torrent zostaje uruchomiony w programie BitLord. W oknie „Internet” można uruchamiać dowolną stronę wpisując adres w pasku adresu.

W oknie głównym możemy śledzić proces ściągania – szybkość transferu, czas pozostały do zakończenia ściągania, ilość osób, od których ściągany jest plik oraz do ilu osób plik jest wysyłany, ponieważ w momencie, gdy zapuszczamy plik torrent nasz komputer jest również źródłem wymiany dla innych. Drugą część okna głównego stanowi okno przedstawiające szczegółowe informacje o każdym pliku – lokalizację na dysku, jego wielkość, statystyki ściągania (czas pozostały do zakończenia ściągania, średnią szybkość transferu), statystyki odczytu i zapisu dysku, listę peerów i seedów. W oknie tym możemy nawet odbywać pogawędki z innymi użytkownikami BitLord.

W oknie głównym możemy zarządzać plikami torrent – zatrzymywać, pauzować lub ponawiać ściąganie, ustawiać różne stopnie priorytetu ściągania, usuwać pliki z listy zadań (torrent zostaje na dysku) albo usuwać je całkowicie z pamięci komputera.

Jeśli chcemy podzielić się swoim plikiem z innymi w sieci peer-to-peer, BitTorrent posiada bardzo prostą funkcję tworzenia plików torrent. Krok po kroku możemy utworzyć plik torrent i wysłać go w świat.

Pliki które możesz pobierać poprzez BitLord znajdziesz na Torrentcity.pl

sq21iSMNW | 6 maj 2016, 06:52

that is like my worst nightmare (the coye&os)t#8230;I have such an anxiety and fear about running into wild animals (or even big stray dogs!) that I will not go on a walk by myself. Maybe I should invest in some pepper spray too so I’d feel better.

Malcolm | 4 marzec 2013, 19:02

co to za wstawka? coraz więcej śmieci w sieci, zamiast spolszczenia bitlord 2.2 to to jest zwykła instalka wer. 1.1 za takie zaśmiecanie proponuję 2 lata na syberii gnojkowi

damwoj123 | 27 grudzień 2012, 11:09

świetny progran jak dla mnie

>>>VIP<& | 8 grudzień 2012, 13:52

Polecam.

RuvRPdUeS | 24 wrzesień 2012, 14:36

hOwBeh , [url=http://apqtdblxzfrh.com/]apqtd blxzfrh[/url], [link=http://weokkiuelhis.com/]weok kiuelhis[/link], http://qtlsepsyiouy.com/

UgtAeSlpwEbvfFbRe | 24 wrzesień 2012, 05:33

1ChvNp <a href="http://dvbzwtomxbsc.com /">dvbzwtomxbsc</a>

oHgnDLmxfi | 22 wrzesień 2012, 07:13

Xp4LHr <a href="http://eanmudrdmupg.com /">eanmudrdmupg</a>

paByMpPjKELBbP | 21 wrzesień 2012, 19:04

Going to put this artilce to good use now.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: Bolek i Lolek, mafia 2, Mafia 2, mafia 2, Splinter Cell: Pandora Tomorrow, norton, mafia, mafia 2, mafia 2, Command Conquer Red Alert 3, Command Conquer Red Alert 3, mafia 2, mafia 2, xpand rally, iobit, Prince of Persia Two Thrones, Prince of Persia Two Thrones, el dorado, mafia, Romance, Warlords Battlecry, adobe, Mafia, mafia 2, mafia 2, programy do ściągania, programy do zdjęć