oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » Easy Rider 3.42

Easy Rider 3.42

» Nazwa Easy Rider 3.42
» Rozmiar 2.5 Mb
» Licencja Shareware
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista/7
» Producent Daniel Sęk
» Pobrań 222

Pobierz

Easy Rider jest słownikiem angielsko-polskim (20 tys. haseł) i polsko-angielskim (19 tys.) oraz niemiecko-polskim (22 tys.) i polsko-niemieckim (10 tys.) z dodatkowymi trybami pracy pomagającymi w czytaniu tekstów i ich ręcznym tłumaczeniu.

Program jest łatwy w użytkowaniu i szybki. Wygląd okna programu jest zależny od wybranego trybu pracy ale wspólnym elementem jest pole słownika, wyświetlające kolejne hasła w porządku alfabetycznym, jedno pod drugim. Dla zwiększenia czytelności tekst jest odpowiednio kolorowany, hasła są oddzielone poziomą linią, a aktywne hasło ma inny kolor tła. Program ma co prawda status shareware ale jego rejestracja jest możliwa za naprawdę symboliczną opłatą.
Uwaga!

Program jest dostępny jako wersja testowa. Po ściągnięciu ze strony i zainstalowaniu, będą dostępne tylko słowa na literę A, B, C i D. Dostęp do pozostałych liter uzyskać można po zarejestrowaniu programu.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: mafia 2, xpand rally, iobit, Prince of Persia Two Thrones, Prince of Persia Two Thrones, el dorado, mafia, Romance, Warlords Battlecry, adobe, Mafia, mafia 2, mafia 2, mafia 2, Revo Uninstaller, winzip, winzip, winzip, MAFIA 2, mafia 2, Red alert 3, Command Conquer Red Alert 3, opera, FlightGear, command conquer, programy do ściągania, programy do zdjęć