oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » Easy Rider 3.42

Easy Rider 3.42

» Nazwa Easy Rider 3.42
» Rozmiar 2.5 Mb
» Licencja Shareware
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista/7
» Producent Daniel Sęk
» Pobrań 224

Pobierz

Easy Rider jest słownikiem angielsko-polskim (20 tys. haseł) i polsko-angielskim (19 tys.) oraz niemiecko-polskim (22 tys.) i polsko-niemieckim (10 tys.) z dodatkowymi trybami pracy pomagającymi w czytaniu tekstów i ich ręcznym tłumaczeniu.

Program jest łatwy w użytkowaniu i szybki. Wygląd okna programu jest zależny od wybranego trybu pracy ale wspólnym elementem jest pole słownika, wyświetlające kolejne hasła w porządku alfabetycznym, jedno pod drugim. Dla zwiększenia czytelności tekst jest odpowiednio kolorowany, hasła są oddzielone poziomą linią, a aktywne hasło ma inny kolor tła. Program ma co prawda status shareware ale jego rejestracja jest możliwa za naprawdę symboliczną opłatą.
Uwaga!

Program jest dostępny jako wersja testowa. Po ściągnięciu ze strony i zainstalowaniu, będą dostępne tylko słowa na literę A, B, C i D. Dostęp do pozostałych liter uzyskać można po zarejestrowaniu programu.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: mafia 2, Adobe Illustrator CS6, Adobe Illustrator CS6, Need for Speed:, Need for Speed:, Time Shift -, Railroad Tycoon, Prawo Jazdy, C&C, red alert 3, red alert, Księga Handlowa - Amerykanka, spolszczenie, zip, prince of persia, menu, Mafia 2, mafia 2, Red alert 3, Worms 3D, port royale, mafia 2, wiedźmin 2, mafia, chicago 1930, programy do ściągania, programy do zdjęć