oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » Easy Rider 3.42

Easy Rider 3.42

» Nazwa Easy Rider 3.42
» Rozmiar 2.5 Mb
» Licencja Shareware
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista/7
» Producent Daniel Sęk
» Pobrań 225

Pobierz

Easy Rider jest słownikiem angielsko-polskim (20 tys. haseł) i polsko-angielskim (19 tys.) oraz niemiecko-polskim (22 tys.) i polsko-niemieckim (10 tys.) z dodatkowymi trybami pracy pomagającymi w czytaniu tekstów i ich ręcznym tłumaczeniu.

Program jest łatwy w użytkowaniu i szybki. Wygląd okna programu jest zależny od wybranego trybu pracy ale wspólnym elementem jest pole słownika, wyświetlające kolejne hasła w porządku alfabetycznym, jedno pod drugim. Dla zwiększenia czytelności tekst jest odpowiednio kolorowany, hasła są oddzielone poziomą linią, a aktywne hasło ma inny kolor tła. Program ma co prawda status shareware ale jego rejestracja jest możliwa za naprawdę symboliczną opłatą.
Uwaga!

Program jest dostępny jako wersja testowa. Po ściągnięciu ze strony i zainstalowaniu, będą dostępne tylko słowa na literę A, B, C i D. Dostęp do pozostałych liter uzyskać można po zarejestrowaniu programu.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: r red alert 3, silent hill 4, silent, mafia 2, mafia 2, meda, meda, meda, meda, planet, mafia 2, mafia 2, meda, Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Command Conquer Red Alert 3, mafia, mafia, Command Conquer Red Alert 3, iron storm, Championship Manager 2010, Command Conquer Red Alert 3 Uprising, Command Conquer, Tomb Raider, motogp, worms 3d, programy do ściągania, programy do zdjęć