oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » Free YouTube to iPod and PSP Converter 5.0.21.1212

Free YouTube to iPod and PSP Converter 5.0.21.1212

» Nazwa Free YouTube to iPod and PSP Converter 5.0.21.1212
» Rozmiar 25.6 Mb
» Licencja Freeware
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista/7
» Producent DVD Video Soft Limited
» Pobrań 431

Pobierz

Narzędzie umożliwiające pobranie i jednoczesne przekonwertowanie pliku FLV z popularnego serwisu YouTube.com do formatu wideo MP4.

Interfejs Free YouTube to iPod and PSP Converter jest bardzo przejrzysty, a obsługa samego programu jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie do kilku kliknięć. Aby przekonwertować dowolny film z YouTube.com należy w polu input file podać link do materiału wideo w postaci HTTP lub ścieżki do pliku FLV znajdującego się na dysku twardym. Następnie należy wybrać urządzenie, na które ma zostać przekonwertowany plik FLV i pozostaje tylko kliknąć przycisk convert.

Free YouTube to iPod and PSP Converter oferuje dodatkowo specjalne parametry na konwersję dla takich urządzeń jak Apple iPod, Play Station Portable (PSP) i telefony komórkowe.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: adobe, Mafia, mafia 2, mafia 2, mafia 2, Revo Uninstaller, winzip, winzip, winzip, MAFIA 2, mafia 2, Red alert 3, Command Conquer Red Alert 3, opera, FlightGear, command conquer, psp, mafia 2, quake, wiedżmin, Diablo, postal, the punisher, colin, command & conquer, programy do ściągania, programy do zdjęć