oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Programy » Free YouTube to iPod and PSP Converter 5.0.21.1212

Free YouTube to iPod and PSP Converter 5.0.21.1212

» Nazwa Free YouTube to iPod and PSP Converter 5.0.21.1212
» Rozmiar 25.6 Mb
» Licencja Freeware
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista/7
» Producent DVD Video Soft Limited
» Pobrań 383

Pobierz

Narzędzie umożliwiające pobranie i jednoczesne przekonwertowanie pliku FLV z popularnego serwisu YouTube.com do formatu wideo MP4.

Interfejs Free YouTube to iPod and PSP Converter jest bardzo przejrzysty, a obsługa samego programu jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie do kilku kliknięć. Aby przekonwertować dowolny film z YouTube.com należy w polu input file podać link do materiału wideo w postaci HTTP lub ścieżki do pliku FLV znajdującego się na dysku twardym. Następnie należy wybrać urządzenie, na które ma zostać przekonwertowany plik FLV i pozostaje tylko kliknąć przycisk convert.

Free YouTube to iPod and PSP Converter oferuje dodatkowo specjalne parametry na konwersję dla takich urządzeń jak Apple iPod, Play Station Portable (PSP) i telefony komórkowe.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: magix photo designer 7, red alert 3, Tekken 3 + Emulator, photoshop, 1316, worms 3d, worms 3d, argouml, mafia 2, hand, Adobe illustrator cs6, Mafia 2 - spolszczenie, incredixe, the settlers IV, mafia 2, Aris, WinDjView, simulator, Spider Man 2, mafia 2, adobe photoshop elements, acoustica, cpu-z, PerfectDisk, jagged alliance, programy do ściągania, programy do zdjęć