oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Gry » FlightGear Flight Simulator 2

FlightGear Flight Simulator 2

» Nazwa FlightGear Flight Simulator 2
» Rozmiar 299 Mb
» Licencja GPL
» System Windows: 98/ME/2000/XP/Vista/7
» Producent FlightGear Devlopers & Contributors
» Pobrań 783

Pobierz

FlightGear to niezwykle realistyczny symulator lotu posiadający licencje GNU/GPL. Gra, choć ze względu na poziom skomplikowania i formę lepiej mówić o programie symulacyjnym, lub po prostu symulatorze jest rozwijana konsekwentnie od 1997 roku.

Istotą projektu jest to by jego użytkownicy mogli współtworzyć i rozwijać mapy, nad którymi możemy latać oraz dodawać nowe modele samolotów.

FlightGear opiera się na silniku nazywanym SimGear, który wykorzystywany jest zarówno w programie jak i podczas badań rozwojowych nad kolejnymi jego elementami. Symulator oferuje ogromne możliwości co doskonale jest ilustrowane przez liczbę samolotów, szybowców i helikopterów, którymi możemy latać. Wszystkie dostępne samoloty odwzorowane są z maksymalną dbałością o realizm i szczegóły zarówno jeśli chodzi o projekt jak i o odwzorowanie zachowania w powietrzu. FlightGear oferuje możliwość zasiadania za sterami zarówno jednopłatowych samolotów z silnikiem o układzie gwiazdowym rodem z nieba doby lat dwudziestych XX wieku jak i ultranowoczesnych wojskowych odrzutowców czy nawet samolotów pasażerskich wielkości 737. Symulator korzysta z trzech modeli lotu JSBim - korzystanie z którego zalecają twórcy, dane samolotów i silników zapisane są w plikach XML i bazują na oficjalnej dokumentacji. Pozostałe dwa to YASim bazujący na modelowaniu przepływów powietrza oraz UIUC model rozwijany kiedyś przez NASA w procesie własnych badań rozwojowych. Ważnym elementem gry są również realistyczne mapy, uzupełniane przez społeczność skupioną wokoło symulatora o modele 3D prawdziwych budynków. I tak już dziś możemy polatać między wieżowcami Manhattanu lub zabytkami Paryża.

dodaj komentarz

Nie przeklinaj, w sieci nie jesteś anonimowy.

Kod:
Ostanio wyszukiwane pliki: el dorado, mafia, Romance, Warlords Battlecry, adobe, Mafia, mafia 2, mafia 2, mafia 2, Revo Uninstaller, winzip, winzip, winzip, MAFIA 2, mafia 2, Red alert 3, Command Conquer Red Alert 3, opera, FlightGear, command conquer, psp, mafia 2, quake, wiedżmin, Diablo, programy do ściągania, programy do zdjęć