oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Gry » Zręcznościówki
A Snake's Life

A Snake's Life

Shareware / 6.5MB / 338 pobrań

Pecetowa wersja popularnej gry zręcznościowej "Wąż", znanej chyba każdemu posiadaczowi telefonu komórkowego. Tutaj rogrywka jest znacznie bardziej urozmaicona, a oprawa graficzna znacznie ciekawsza i kolorowa. Plansze są bardzo różnorodne, przenosząc nas na pustynię, do lasu, czy na pola.

Another World 1.1

Another World 1.1

Demo / 22.5MB / 285 pobrań

Świetna gra platformowa. Wcielasz się w rolę naukowca przeniesionego do innego świata, w którym aby przeżyć, trzeba wykazać sie umiejętnością logicznego myślenia i sporym sprytem. Gra, mimo że powstała ponad 10 lat temu, zaskakuje ciekawą grafiką i ogromną grywalnością.

Avalanche 0.3

Avalanche 0.3

Freeware / 274MB / 458 pobrań

Avalanche to gra osadzona w uniwersum znanym dobrze graczom z Final Fantasy VII. Fani wykorzystali postaci oraz lokacje z tej bardzo popularnej gry i zmontowali naprawdę niezłą chodzoną bijatykę. Dzięki programowi mamy okazję wcielić się w dobrze znaną fanom serii Tify Lockheart. Akcja gry rozgrywa się krótko po wydarzeniach, które znamy właśnie z Final Fantasy VII.

Gdy odpalimy gierkę od razu zostajemy rzuceni w wir akcji, gdyż na...

Batman: Vengeance

Batman: Vengeance

Demo / 140.2MB / 681 pobrań

Gra dzięki której możesz wcielić się w postać człowieka-nietoperza. Grafika oraz postać przygotowane są bardzo dobrze, poruszając się głównym bohaterem możesz wykonać aż 500 ruchów.

Fabuła gry niczym nie zaskakuje. Batman zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo komisarza policji, a jego celem jest oczyszczenie się z zarzutów. Akcja toczy się w Gotham City.

Ben's Game

Ben's Game

Freeware / 4MB / 296 pobrań

Stworzona przez jednego z developerów Lucas Arts gra mająca wyjaśnić zasady walki z chorobą nowotworową. W grze kieruje się dzieckiem poruszającym się na deskorolce i walczącym ze zmutowanymi komórkami. Przeszkody występujące w grze symbolizują problemy, z jakimi spotyka się organizm w czasie chemioterapii.

DX-Ball 2

DX-Ball 2

Demo / 4.5MB / 539 pobrań

Całkiem ciekawa wersja popularnego Arkanoida.

FastBall

FastBall

Freeware / 2.5MB / 400 pobrań

Druga część klonu Arkanoida. Bardzo dużo poziomów, bonusów, możliwość zmiany skóry, a także wiele innych atrakcji. W porównaniu z częścią pierwszą znacznie poprawiona grafika i sterowanie, dodana została także muzyka.

Ostanio wyszukiwane pliki: Aris, WinDjView, simulator, Spider Man 2, mafia 2, adobe photoshop elements, acoustica, cpu-z, PerfectDisk, jagged alliance, master of orion 3, mafia 2, worms 3d, WinZip 17, WinZip 17, WinZip 17, fraps, Mortal kombat, Tekken, Prison Tycoon, GTA 3, STAR WARS, GTA 1, GTA 2, STAR WARS, programy do ściągania, programy do zdjęć