oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Gry » Zręcznościówki
A Snake's Life

A Snake's Life

Shareware / 6.5MB / 390 pobrań

Pecetowa wersja popularnej gry zręcznościowej "Wąż", znanej chyba każdemu posiadaczowi telefonu komórkowego. Tutaj rogrywka jest znacznie bardziej urozmaicona, a oprawa graficzna znacznie ciekawsza i kolorowa. Plansze są bardzo różnorodne, przenosząc nas na pustynię, do lasu, czy na pola.

Another World 1.1

Another World 1.1

Demo / 22.5MB / 330 pobrań

Świetna gra platformowa. Wcielasz się w rolę naukowca przeniesionego do innego świata, w którym aby przeżyć, trzeba wykazać sie umiejętnością logicznego myślenia i sporym sprytem. Gra, mimo że powstała ponad 10 lat temu, zaskakuje ciekawą grafiką i ogromną grywalnością.

Avalanche 0.3

Avalanche 0.3

Freeware / 274MB / 513 pobrań

Avalanche to gra osadzona w uniwersum znanym dobrze graczom z Final Fantasy VII. Fani wykorzystali postaci oraz lokacje z tej bardzo popularnej gry i zmontowali naprawdę niezłą chodzoną bijatykę. Dzięki programowi mamy okazję wcielić się w dobrze znaną fanom serii Tify Lockheart. Akcja gry rozgrywa się krótko po wydarzeniach, które znamy właśnie z Final Fantasy VII.

Gdy odpalimy gierkę od razu zostajemy rzuceni w wir akcji, gdyż na...

Batman: Vengeance

Batman: Vengeance

Demo / 140.2MB / 767 pobrań

Gra dzięki której możesz wcielić się w postać człowieka-nietoperza. Grafika oraz postać przygotowane są bardzo dobrze, poruszając się głównym bohaterem możesz wykonać aż 500 ruchów.

Fabuła gry niczym nie zaskakuje. Batman zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo komisarza policji, a jego celem jest oczyszczenie się z zarzutów. Akcja toczy się w Gotham City.

Ben's Game

Ben's Game

Freeware / 4MB / 347 pobrań

Stworzona przez jednego z developerów Lucas Arts gra mająca wyjaśnić zasady walki z chorobą nowotworową. W grze kieruje się dzieckiem poruszającym się na deskorolce i walczącym ze zmutowanymi komórkami. Przeszkody występujące w grze symbolizują problemy, z jakimi spotyka się organizm w czasie chemioterapii.

DX-Ball 2

DX-Ball 2

Demo / 4.5MB / 587 pobrań

Całkiem ciekawa wersja popularnego Arkanoida.

FastBall

FastBall

Freeware / 2.5MB / 444 pobrań

Druga część klonu Arkanoida. Bardzo dużo poziomów, bonusów, możliwość zmiany skóry, a także wiele innych atrakcji. W porównaniu z częścią pierwszą znacznie poprawiona grafika i sterowanie, dodana została także muzyka.

Ostanio wyszukiwane pliki: mafia 2, wiedźmin 2, mafia, chicago 1930, igi, Mafia 2 - spolszczenie, colin, mafia 2, adobe illustrator cs6, MAFIA 2, MAFIA 2, Bolek i Lolek, mafia 2, Mafia 2, mafia 2, Splinter Cell: Pandora Tomorrow, norton, mafia, mafia 2, mafia 2, Command Conquer Red Alert 3, Command Conquer Red Alert 3, mafia 2, mafia 2, xpand rally, programy do ściągania, programy do zdjęć