oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Gry » Zręcznościówki
A Snake's Life

A Snake's Life

Shareware / 6.5MB / 378 pobrań

Pecetowa wersja popularnej gry zręcznościowej "Wąż", znanej chyba każdemu posiadaczowi telefonu komórkowego. Tutaj rogrywka jest znacznie bardziej urozmaicona, a oprawa graficzna znacznie ciekawsza i kolorowa. Plansze są bardzo różnorodne, przenosząc nas na pustynię, do lasu, czy na pola.

Another World 1.1

Another World 1.1

Demo / 22.5MB / 322 pobrań

Świetna gra platformowa. Wcielasz się w rolę naukowca przeniesionego do innego świata, w którym aby przeżyć, trzeba wykazać sie umiejętnością logicznego myślenia i sporym sprytem. Gra, mimo że powstała ponad 10 lat temu, zaskakuje ciekawą grafiką i ogromną grywalnością.

Avalanche 0.3

Avalanche 0.3

Freeware / 274MB / 501 pobrań

Avalanche to gra osadzona w uniwersum znanym dobrze graczom z Final Fantasy VII. Fani wykorzystali postaci oraz lokacje z tej bardzo popularnej gry i zmontowali naprawdę niezłą chodzoną bijatykę. Dzięki programowi mamy okazję wcielić się w dobrze znaną fanom serii Tify Lockheart. Akcja gry rozgrywa się krótko po wydarzeniach, które znamy właśnie z Final Fantasy VII.

Gdy odpalimy gierkę od razu zostajemy rzuceni w wir akcji, gdyż na...

Batman: Vengeance

Batman: Vengeance

Demo / 140.2MB / 751 pobrań

Gra dzięki której możesz wcielić się w postać człowieka-nietoperza. Grafika oraz postać przygotowane są bardzo dobrze, poruszając się głównym bohaterem możesz wykonać aż 500 ruchów.

Fabuła gry niczym nie zaskakuje. Batman zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo komisarza policji, a jego celem jest oczyszczenie się z zarzutów. Akcja toczy się w Gotham City.

Ben's Game

Ben's Game

Freeware / 4MB / 335 pobrań

Stworzona przez jednego z developerów Lucas Arts gra mająca wyjaśnić zasady walki z chorobą nowotworową. W grze kieruje się dzieckiem poruszającym się na deskorolce i walczącym ze zmutowanymi komórkami. Przeszkody występujące w grze symbolizują problemy, z jakimi spotyka się organizm w czasie chemioterapii.

DX-Ball 2

DX-Ball 2

Demo / 4.5MB / 579 pobrań

Całkiem ciekawa wersja popularnego Arkanoida.

FastBall

FastBall

Freeware / 2.5MB / 432 pobrań

Druga część klonu Arkanoida. Bardzo dużo poziomów, bonusów, możliwość zmiany skóry, a także wiele innych atrakcji. W porównaniu z częścią pierwszą znacznie poprawiona grafika i sterowanie, dodana została także muzyka.

Ostanio wyszukiwane pliki: norton, mafia, mafia 2, mafia 2, Command Conquer Red Alert 3, Command Conquer Red Alert 3, mafia 2, mafia 2, xpand rally, iobit, Prince of Persia Two Thrones, Prince of Persia Two Thrones, el dorado, mafia, Romance, Warlords Battlecry, adobe, Mafia, mafia 2, mafia 2, mafia 2, Revo Uninstaller, winzip, winzip, winzip, programy do ściągania, programy do zdjęć