oget.pl
Znajdujesz się w: oGet.pl » Gry » Symulatory
18 Wheels of Steel: Across America

18 Wheels of Steel: Across America

Demo / 144MB / 3329 pobrań

Gra 18 Wheel of Steel: Across America to kolejna, wirtualna symulacja prowadzenia ogromnego, osiemnastokołowego samochodu ciężarowego.

Do poruszania się, gracz dostaje aż 15 zróżnicowanych ciężarówek, którymi będzie musiał przewozić aż 30 różnych towarów (chemikalia, meble, sprzęt elektroniczny, etc.).
Nasza płaca nadal zależy od tego czy towar dojdzie w całości.

Bikez 2 v1.21

Bikez 2 v1.21

Freeware / 2.4MB / 1505 pobrań

Któż z nas nie zna takiego klasyka jak GTA ? Pewnie znajdzie się kilka osób, ale bardzo mało...wracając do rzeczy, Bikez II jest właśnie klonem wyżej wymienionej produkcji i do tego darmowym. Różnica polega, że w tym wypadku kierujemy tylko motorem. Główny bohater nie jest raczej osobą należącą do dobrych i sprawiedliwych. To co musimy robić, to wypełniać polecenia, które zostały nam powierzone. Aby dostać takie zadanie, należy znaleźć...

Bus Driver

Bus Driver

Demo / 60MB / 1711 pobrań

Bus Driver, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam zasiąść za kierownicą autobusu. Mamy wiec tu do czynienia z dosyć ciekawym symulatorem. Nasze zadanie polega, a jakże, na dowiezieniu pasażerów z punktu A do punktu B, zabierając, oraz wypuszczając po drodze kolejnych podróżnych. Samo zadanie wydaje się banalnie proste, jednak, gdy zaczniemy zabawę, okaże się, że nie jest to tak łatwe jak mogłoby się wydawać.

Oprócz, tego, że...

Carom3D

Carom3D

Freeware / 49MB / 566 pobrań

Symulator bilarda online. Coś wspaniałego! Oferuje możliwość gry we wszystkie znane rodzaje bilarda (8-ball, 9 ball, snooker ...). Wszystko we wspaniałej oprawie graficznej w 3D i co najważniejsze totalnie za darmo!

Aby móc grać online potrzebne jest konto do gry!!! Aby je założyć wystarczy wejść tutaj: http://carom3d.com/member/member_jo in.asp

(konto NIE jest wymagane w przypadku offline'owego trybu...

F1 2002

F1 2002

Demo / 54MB / 830 pobrań

Obowiązkowa pozycja dla każdego fana Formuły 1, który chciałby zasiąść za kierownicą superszybkiego bolida. Wersja demonstracyjna zawiera jeden tor - Albert Park w Australia - oraz cztery zespoły do wyboru: Ferrari, McLaren, Williams oraz Sauber.

Grafika jest bardzo ładna, a przede wszystkim cieszy świetne odwzorowanie torów, które na codzień są w Grand Prix F1. Za zwycięstwa użytkownik otrzymuje specjalne karty, które...

Flight Simulator X

Flight Simulator X

Demo / 798MB / 846 pobrań

Microsoft Flight Simulator X jest kolejną częścią najbardziej popularnych symulatorów lotniczych na komputery osobiste stworzone przez sam zespół Microsofta.

Autorzy co prawda poradzili sobie z obsługą gry w środowisku Windowsa XP, aczkolwiek dopiero uruchomienie omawianego programu w zaawansowanym sześćdziesięcioczterobitowym środowisku Windows Vista daje nam o niebo lepsze efekty podczas grania.

FlightGear Flight Simulator 2

FlightGear Flight Simulator 2

GPL / 292MB / 774 pobrań

FlightGear to niezwykle realistyczny symulator lotu posiadający licencje GNU/GPL. Gra, choć ze względu na poziom skomplikowania i formę lepiej mówić o programie symulacyjnym, lub po prostu symulatorze jest rozwijana konsekwentnie od 1997 roku.

Istotą projektu jest to by jego użytkownicy mogli współtworzyć i rozwijać mapy, nad którymi możemy latać oraz dodawać nowe modele samolotów.

FlightGear opiera się na...

Ostanio wyszukiwane pliki: Command Conquer Red Alert 3, iron storm, Championship Manager 2010, Command Conquer Red Alert 3 Uprising, Command Conquer, Tomb Raider, motogp, worms 3d, magix photo designer 7, cpu-z, the settlers IV, Spider Man 2, simulator, mafia 2, argouml, WinDjView, Command Conquer Red Alert 3, Tekken 3, magix photo designer 7, red alert 3, Tekken 3 + Emulator, photoshop, 1316, worms 3d, worms 3d, programy do ściągania, programy do zdjęć